Pro lepší orientaci ve městě zde čti popis cesty k našemu areálu.

Přestože kurty leží hned vedle jedné z hlavních příjezdových komunikací do města (ze směru od Ostravy a Frenštátu pod Radhoštěm), je nutno přijíždějící upozornit, že pokud nechtějí riskovat pokutu za průjezd stezky pro chodce (přestože je to 50 m, pokuty se zde dávají), musejí objet čtvrť rodinných domků.

Nejvíce vám pomůže navigace pomocí mapy, ale pokusím se popsat cestu i písemně.

bulletZe směru od Ostravy a Frenštátu, přijedeš do obce Lubina, kde se vydáš dle ukazatelů směrem do Kopřivnice. Hned za viaduktem nad železnicí (ještě před vjezdem do města), který je po několika metrech za označníkem obce Kopřivnice, odbočíš vpravo jako bys sjížděl pod viadukt. Kolmo přijíždíš k cestě, která je souběžná s železnicí a odbočíš vlevo (ne po hlavní  pod most). Hned po pár metrech odbočíš opět vlevo (po pravé straně máš autoservis, po levé vrakoviště) a první na křižovatce odbočíš zase vlevo. Tato cesta tě již zavede ke kurtům. Jen musíš asi po sto metrech projet malý esíčkem s prvním odbočením vpravo. Přejedeš-li nevadí, nikam se nedostaneš, cesta končí, a tak můžeš zkoušet znovu. Toto esíčko poznáš podle toho, že vpravo jsou nízké tuje a vlevo chodník pro pěší kde stojí kontejnery na tříděný odpad.
bullet

Ze směru od Nového Jičína jeď stále po hlavní cestě až přijedeš ke kulaťáku. Projeď ho ze 3/4 a odboč směrem na Ostravu a Frenštát p.R. Cesta tě vede ven z města do mírného kopce, což je nájezd na viadukt na železnicí. Těsně před tímto viaduktem odbočíš vlevo, jako bys sjížděl pod viadukt. Kolmo přijíždíš k cestě, která souběžná s železnicí a odbočíš vlevo (ne po hlavní  pod most). Hned po pár metrech odbočíš opět vlevo (po pravé straně máš autoservis, po levé vrakoviště) a první křižovatce odbočíš zase vlevo. Tato cesta tě již zavede ke kurtům. Jen musíš asi po sto metrech projet malý esíčkem s prvním odbočením vpravo. Přejedeš-li nevadí, nikam se nedostaneš, cesta končí, a tak můžeš zkoušet znovu. Toto esíčko poznáš podle toho, že vpravo jsou nízké tuje a vlevo chodník pro pěší kde stojí kontejnery na tříděný odpad.

bullet

Ze směru od Štramberku (Valašského Meziříčí) přijedeš na hranici obou měst, kterou tvoří silnice vedoucí z centra Štramberku dolů k železnici. Vpravo vede hlavní a je na této straně benzínová pumpa. Ty jeď rovně (hned za křižovatkou uvidíš velký betonový označník města Kopřivnice. Pojedeš stále rovně až na stopku. Tam se dobře rozhlídneš a projedeš ji rovně. Cesta tě přivede na kulaťák. Ten projeď jakoby rovně, ve směru na Ostravu a Frenštát p.R. Cesta tě vede ven z města do mírného kopce, což je nájezd na viadukt na železnicí. Těsně před tímto viaduktem odbočíš vlevo, jako bys sjížděl pod viadukt. Kolmo přijíždíš k cestě, která souběžná s železnicí a odbočíš vlevo (ne po hlavní  pod most). Hned po pár metrech odbočíš opět vlevo (po pravé straně máš autoservis, po levé vrakoviště) a první křižovatce odbočíš zase vlevo. Tato cesta tě již zavede ke kurtům. Jen musíš asi po sto metrech projet malý esíčkem s prvním odbočením vpravo. Přejedeš-li nevadí, nikam se nedostaneš, cesta končí, a tak můžeš zkoušet znovu. Toto esíčko poznáš podle toho, že vpravo jsou nízké tuje a vlevo chodník pro pěší kde stojí kontejnery na tříděný odpad.